Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Над військовою частиною А 1008, що дислокується у місті Володимирі-Волинському шефство візьмуть керівники всіх 16 районів Волині.
Над військовою частиною А 1008, що дислокується у місті Володимирі-Волинському шефство візьмуть керівники всіх 16 районів Волині.

Керівництво Ківерцівського району бере шефство над військовою частиною

10:00 26.06.2018
426

Над військовою частиною А 1008, що дислокується у місті Володимирі-Волинському шефство візьмуть керівники всіх 16 районів Волині.

Про це йшлося 25 червня 2018 року, на території військової частини, де дислокується 14 окрема механізована бригада, на виїзній нараді за участі голів та представників райдержадміністрацій Волині. На зустрічі присутні визначилися, як саме і чим будуть допомагати під час ремонту восьми санвузлів у казармах.

Нещодавно у Волинській обласній державній адміністрації під керівництвом Олександра Савченка відбулася міжвідомча службова нарада з питань надання шефської допомоги військовій частині А 1008 у ремонті та приведенні до належного стану об'єктів пункту її постійної дислокації. Зокрема, цьогоріч райдержадміністрації області допоможуть відновити у частині санвузли.
Згідно протокольного доручення голови облдержадміністрації, райдержадміністрації повинні визначитися із обсягами робіт, які потрібно виконати. Тож сьогодні ми ознайомимося із об’єктами, які потребують ремонту. Минулого понеділка у розташуванні частини побував директор «Нової лінії», який зробив приблизні розрахунки на матеріали, що подрібні для ремонту санвузлів. Отже, нам, насамперед, варто вирішити, яким чином ми проведемо закупівлю необхідних будівельних матеріалів, - зазначила голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталія Василець.

При цьому, т.в.о командира бригади майор Андрій Євко зазначив, що часу на виконання цих робіт не так уже й багато, адже орієнтовна дата повернення 14 ОМБр у місце постійної дислокації – жовтень - листопад 2018 року.

Ознайомившись із приблизним кошторисом, вислухавши фахівців будівельної галузі, які прибули разом із головами РДА, очільники районів домовилися розділити необхідну для закупівлі будівельних матеріалів суму порівну між шістнадцятьма районами.

Коментарі
24 березня
Сьогодні
Вчора
22.03.2019
21.03.2019
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин