Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ківерцівському районі планують провести інвентаризацію земель

13:00 11.07.2018
517

У Ківерцівській районній державній адміністрації обговорили питання проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Засідання відбулося під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Юліана Таранчука.

Начальник управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку Ірина Куцик поінформувала, що на виконання п.4 розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 28.04.2017 року № 222 «Про проведення інвентаризації земель та оцінки ефективності їх використання» інвентаризація земель у Ківерцівському районі проведена. З метою перевірки поданої інформації сільськими ( селищною), міською радами затверджено графік роботи районної комісії з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

«Інвентаризації земель сільськогосподарського призначення є досить важливою. Адже це передусім попередження використання земель без правовстановлюючих документів, не за призначенням та не ефективним використанням землі. Також це значна частка надходжень до бюджету», – зазначив Юліан Таранчук.

В ході засідання поінформовано та визначено першочергові завдання комісії:

  • виявлення земельних ділянок, що не використовуються або використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням;
  • виявлення земельних ділянок, які використовуються без оформлення відповідних прав на землю та їх обмежень, або права користування якими не встановлено та не здійснено державну реєстрацію;
  • виявлення резервів збільшення надходжень від плати за землю до місцевих бюджетів.
  • виявлення інвестиційно-привабливих земельних ділянок, які можуть бути виставлені на земельні торги для реалізації інвестиційних проектів.
Коментарі
22 лютого
Вчора
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин