Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ківерці:голова РДА провів зустріч з прийомними батьками

11:00 01.08.2018
526

В районі на сьогоднішній день функціонує 9 прийомних сімей, в яких виховується 18 вихованців, 4 з них - повнолітні, 17 рідних і 2 усиновлених дітей.

У «круглому столі» брали участь заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич, заступник начальника управління соціального захисту населення Ківерцівської РДА Володимир Козачук, фахівці районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді,‒повідомляє сайт Ківерцівської РДА.

Зі словами щирої вдячності за взяту на себе відповідальність виховувати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до прийомних батьків звернувся голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук. Він подякував батькам за виховання дітей, за увагу і турботу.

Начальник Служби у справах дітей Наталія Скубій окреслила ситуацію щодо функціонування прийомних сімей в районі та запросила всіх учасників до відкритого діалогу.

Кожен із представників прийомних сімей мав змогу розповісти про себе та свою родину, поділитися своїми здобутками та захопленнями. Також в ході круглого столу були обговорені питання оздоровлення, виховання, навчання, соціального захисту.

Учасники круглого столу підписали додаткові угоди до Договорів про влаштування дітей до прийомних сімей, в зв’язку зі змінами в законодавстві, що стосуються сприяння в усиновленні прийомних дітей.
Коментарі
17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин