Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ківерцях обговорили хід впровадження реформи первинної медичної допомоги

13:00 01.08.2018
509

З метою ознайомлення реалізації реформи первинної медичної допомоги в районі голова РДА Валерій Ткачук, спільно з першим заступником Юліаном Таранчуком. провели робочу зустріч за участю головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Ківерцівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олеся Марищука та генерального директора Ківерцівського РТМО Михайла Слижука.

Під час наради акцентувалася увагу на ключових особливостях реформування первинної ланки охорони здоров'я, спрямованих на доступність та покращення якості надання медичних послуг та зміні фінансування закладів охорони здоров’я з 1 жовтня 2018 року,‒ йдеться на сайті Ківерцівської РДА.

«В Ківерцівському районі на сьогодні укладено понад 19 000 декларацій, це досить хороший результат»,‒ проінформував Олесь Ростиславович.

З впровадженням медичної реформи заклади охорони здоров'я, в яких працюють сімейні лікарі, педіатри й терапевти, вперше отримають кошти не за ліжко-місця, як це було раніше, а за принципом "гроші ідуть за пацієнтом". Якого лікаря пацієнт обрав – тому й перерахують за його обслуговування кошти.

Для первинки настав час кардинальних змін серед яких: зміни у фінансуванні, правила укладання колективних договорів, положення про преміювання, розрахунок заробітної плати, частота звітності, нормативна база, критерії оцінки тощо.

«Ківерцівське РТМО розпочало підготовку до створення некомерційної структури вторинної ланки медицини, вивчаються всі юридичні аспекти»,‒повідомив Михайло Слижук.

Підсумовуючи робочу нараду голова райдержадміністрації Валерій Ткачук окреслив першочергові завдання та надав доручення щодо організації подальшої реалізації реформи первинної медичної допомоги у районі.

«Головне завдання: створити усі необхідні умови для надання якісних медичних послуг, гідні умови роботи в медзакладах, визначити необхідну кількість персоналу та найдієвіші інструменти для успішної реалізації реформи охорони здоров'я»,‒ зазначив голова РДА.

Коментарі

Іра

16:52 01.08.2018

Верх цинізму рапортувати про «успіхи» псевдореформи, коли медики масово виїжджають з країни. З моменту початку псевдореформ з України виїхало понад 66 тисяч лікарів.
Не можна так проводити реформи в охороні здоров’я, як їх проводить сьогоднішнє керівництво МОЗ! Вони принижують лікарів і віддаляють доступність надання медичної допомоги від населення.

17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин