Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ківерцівському центрі зайнятості обговорили можливість проведення спільних профорієнтаційних заходів  для учнів

11:00 16.08.2018
302

Фахівцями Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості проведено робочу зустріч з представником СФГ «Золота Нива» Жабською Тетяною Федорівною.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівської районної філії в черговий раз розповіла про послуги, які надає служба зайнятості – можливість професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві, організацію ярмарок та міні-ярмарок вакансій.

Про це інформує заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Вікторія Грабчева.

Фахівець з профорієнтації Любов Мартинюк звернула увагу на можливість проведення професіографічних екскурсій, що дасть можливість шукачам роботи безпосередньо ознайомитись із професією в реальних умовах, поспілкуватись із працівниками. Обговорили можливість проведення спільних профорієнтаційних заходів для учнівської молоді з метою формування у старшокласників свідомого професійного вибору.

Під час зустрічі виявлено потребу роботодавця в організації курсів цільового призначення за напрямом «Безпечне ведення робіт на плодоовочевих переробних підприємствах». Домовлено що навчання для безробітних буде організоване на базі Рівненського ЦПТО ДСЗ.

Коментарі
17 листопада
Вчора
15.11.2018
14.11.2018
13.11.2018
12.11.2018
11.11.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин