Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Вихованці центру дитячої та юнацької творчості представляли нашу українську культуру у танці і пісні.
Вихованці центру дитячої та юнацької творчості представляли нашу українську культуру у танці і пісні.

Вихованці ківерцівського центру дитячої та юнацької творчості представили Україну на фестивалі у Польщі.ФОТО

12:00 25.08.2018
1241

З 14 по 20 серпня 2018 року 16 дітей з Ківерцівського центру дитячої та юнацької творчості за підтримки Ківерцівської міської ради та на запрошення вуйта гміни Пшигодзіце Кшиштофа Расяка побували на відпочинку в республіці Польща.

Співпраця між нашим містом та гміною Пшигодзіце Великопольського воєводства триває уже більше ніж 10 років. За цей час більше 100 дітей з Ківерець відвідали гміну Пшигодзіце.

Вихованці центру дитячої та юнацької творчості представляли нашу українську культуру у танці і пісні. Вони прийняли участь у місцевому фестивалі «Обжинки» у селищі Хінова та Янкове (гміна Пшигоджіце). Також були учасниками концерту для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями у місцевості Антонін.

Наші діти прийняли участь у спільному обряді обжинок, який розігрується перед глядачами як театралізоване дійство, а також станцювали спільний танець з учасниками місцевого фольклорного колективу «Косанєжи».

Танцювальні композиції дітей з Ківерцівського центру дитячої та юнацької творчості дуже сподобалися польським глядачам, вони отримали безліч оплесків і гарні відгуки про свій виступ.

Окрім виступів, діти мали чудову можливість відпочити на базі туристичного комплексу «Антонін». Побували у аквапарку під відкритим небом у місті Острув Великопольський, отримали позитивні емоції та гарні враження.

Більше фото тут.Коментарі
18 липня
Сьогодні
Вчора
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин