Паралімпієць з Ківерцівщини Ярослав Окапінський став призером чемпіонату Європи

07 Вересня 2018, 11:36
Ярослав Окапінський 6692
Ярослав Окапінський

Ярослав Окапінський у складі національної параолімпійської збірної став призером чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Про це повідомляється на сайті Ківерцівської РДА.

Національна паралімпійська збірна команда України повернулась з 49-ти медалями та третім місцем у Європі. Національну легкоатлетичну команду представило 37 спортсменів (20 чоловіків, 17 жінок), які боролись за найвищі нагороди чемпіонату Європи з майже 600 спортсменами з 40 країн Європи та завоювали 19 золотих, 22 срібних та 8 бронзових медалей.

Команда волинян брала участь лише у змаганнях паралімпійської програми, тоді як інші команди, у тім числі команди-лідери Польща (59 спортсменів) та Великобританія (51 спортсмен) брали участь у змаганнях непаралімпійської програми.

У складі національної збірної команди:

- спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату - 21 особа, з яких 4 пересуваються на візку;
- спортсмени з порушеннями зору - 7 осіб, з яких 2 тотально незрячих;
- спортсмен з порушення розумового і фізичного розвитку - 8 осіб;
- та 1 спортсмен-лідер (гайд).

Чемпіонат Європи був досить щедрим на рекорди: усього представники 10 країн побили 15 рекордів світу та 24 – Європи. Нашим спортсменам вдалось побити 2 рекорди світу та встановити 5 рекордів Європи.

Волинську область у складі національної збірної представляло два спортсмени. Їхні особисті результати:

Березюк Сергій Іванович: Біг на дистанції 1500 м (Т13) – І місце;