Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ківверці: у центрі зайнятості проведено   низку тренінгів  на  актуальні сьогодні  теми
Ківверці: у центрі зайнятості проведено   низку тренінгів  на  актуальні сьогодні  теми

У Ківерцівському центрі зайнятості провели тренінги для безробітних

15:00 14.09.2018
267

В Ківерцівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості проведено низку тренінгів на актуальні сьогодні теми: «Жінка і праця. Секрети поєднання сім’ї та роботи» та «Мистецтво адаптації на новому робочому місці».

Про це повідомляє Ківерцівська районна філія ВОЦЗ у Facebook.

Тренер пані Інна Кравчук обговорила з присутніми жінками особливості зайнятості жінок у сучасних умовах, проблеми працевлаштування із якими часто зустрічаються жінки,мотивацію до роботи у жінок , де і як шукати роботу, щоб уникнути безробіття.

Процес адаптації у новому колективі завжди передбачає нові знання, зусилля із сторони людини та часові витрати. Іноді адаптація проходить м’яко і, практично, непомітно, іноді – болісно, довго і не завжди успішно.
Про те, як швидко та успішно адаптуватись на новому робочому місці йшла розмова на другому тренінгу «Мистецтво адаптації на новому робочому місці».

Тренінги пройшли досить активно та жваво. Було багато дискусій, люди висловлювали власну думку і на завершення заходів щиро дякували за проведенні заняття, які збадьорили їх, додали оптимізму та віри у власні можливості.
Коментарі
17 листопада
Вчора
15.11.2018
14.11.2018
13.11.2018
12.11.2018
11.11.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин