Ківерцівські спортсмени представили Волинь на чемпіонаті України з легкої атлетики

22 Вересня 2018, 10:04
Нові перемоги юних легкоатлетів району 3533
Нові перемоги юних легкоатлетів району

4-15 вересня 2018 року в Харкові відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (серед юнаків та дівчат 2003р.н. і молодші), у ньому взяли участь 575 атлетів з 24 областей України та міста Києва.

Учні Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи у цих змаганнях гідно представили Волинь та посіли наступні місця: Чепура Марія на дистанції 1500м. ‒ 4 місце, Поліщук Вікторія на дистанції 800м.‒ 11 місце, Шумік Дарина на дистанції 800м. ‒ 27 місце, Трофімов Анатолій на дистанції 1500м. ‒ 14 місце та Волох Олександр на дистанції 3000 м. ‒ 11 місце. У загальнокомандному заліку збірна команда школи здобула 31 місце з 53 спортивних шкіл України.

Про це повідомляє Ківерцівська РДА у Facebook.

Також 18-19 вересня в м.Луцьк відбувся перший у навчальному році чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження і молодших за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна 2018».

В особистому заліку учні Ківерцівської ДЮСШ посіли наступні місця: Шумік Дарина на дистанції 400м., Чепура Марія на дистанції 1500м., Поліщук Вікторія на дистанції 800м. вибороли 2 місця; Чумак Ангеліна (відділення легкої атлетики смт.Цумань) у стрибках в довжину посіла 4 місце; Королюк Іванка на дистанції 3000м. та Бабич Назар на дистанції 3000м. посіли 5 місця; Рахманова Ярослава на дистанції 400м., Трофімов Анатолій на дистанції 1500м. та Дзвонко Олена на дистанції 200 м. посіли 6 місця; Назарчук Адрій на дистанції 100м. та Слободенюк Аміна (відділення легкої атлетики смт.Цумань) посіли 7 місця; Радецька Ангеліна на дистанції 800м. посіла 8 місце; Кучер Максим на дистанції 200м. посів 9 місце; Жишко Христина на дистанції 400м., Волох Олександр на дистанції 1500м. та Ховайло Артем (відділення легкої атлетики смт.Цумань) у стрибках у довжину посіли 10 місця; Сиротюк Владислав у стрибках у довжину посів 12 місце. В естафетному бігу команда дівчат здобула 2 місце та команда юнаків посіла 8 місце, збірна команда Ківерцівського району в загальнокомандному заліку посіла 6 місце.

Тож бажаємо в подальшому спортсменкам підвищувати свою спортивну майстерність та досягати нових перемог.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі з легкої атлетики Данилюк А.Ю , Данилюк О.А. та Огоновська О.В. (відділення легкої атлетики смт.Цумань).