У Ківерцівській громаді відбувся тренінг по запобіганню домашньому насильству

20 Листопада 2022, 16:42
Тренінг «Особливості міжвідомчої взаємодії по запобіганню та протидії домашньому насильству на рівні громади» у Ківерцівській громаді ФОТО 191
Тренінг «Особливості міжвідомчої взаємодії по запобіганню та протидії домашньому насильству на рівні громади» у Ківерцівській громаді

У Ківерцівській громаді відбувся тренінговий захід «Особливості міжвідомчої взаємодії по запобіганню та протидії домашньому насильству на рівні громади».

Про це повідомила пресслужба Ківерцівської міської ради у фейсбуці.

У тренінгу взяли участь депутатки Людмила Тананайська та Ілона Бойко, заступник міського голови Віктор Лисюк, прокурор Ківерцівського відділу Луцької окружної прокуратури Сергій Янковський, начальник відділу «Служба у справах дітей» Олеся Поліщук, представники служби соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, поліцейський офіцер громади Іван Базилян.

Тренінг провів Віктор Вальчук, національний експерт, тренер по запобіганню та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству.

В ході тренінгу учасники змогли конкретизувати алгоритм дій суб'єктів протидії домашньому насильству, окреслити основні проблеми, що виникають під час складної роботи, пов'язаної з гендерно обумовленим та іншими видами насильства, а також визначили основні інструменти, необхідні для реалізації повноважень суб'єктів у цій сфері.

Одним із важливих результатів роботи стало рішення про створення Координаційної ради з питань запобіганню та протидії домашньому та гендерно обумовленому насильству у Ківерцівській громаді. 

«Діяльність координаційної ради стане важливим кроком на шляху до зменшення випадків домашнього насильства на території громади», – йдеться у дописі.

Читайте також: У Ківерцях засідали постійні комісії міськради: що обговорювали

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 Субота
04.02.2023
03.02.2023